NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE
210 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE QENDER PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 3+1 në shitje ka një vendodhje shumë të mirë, ofron lehtesi të dedikuara për këmbësorë dhe bicikleta. Fare prane qendres se Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë, në një nga zonat më të kërkuara të Tiranes. Pozicionohet në një zonë të favorshme buze Bulevardit “Zogu I” dhe pranë Bulevardit të Ri, me akses në të gjitha drejtimet, sidomos me kryqëzimin e unazës, prej nga andej shpërndahet lehtësisht në të gjitha drejtimet e mundshme.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat 11 katesh te ndertuar vitet e fundit, mjaft komod në strukturen e tij dhe ka një sipërfaqe të bollshme banimi me rifinitura cilesore.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe neto 144.5 m2 (bruto 146 m2), kati 6-të, i perbere nga gatim-ngrënie vec, dhomë të madhe ndenjeje te vecuar, një dhomë matrimoniale të madhe dhe 2 dhoma të tjera, njëra mesatare dhe një më e vogël, 2 banjo njëra prej të cilave është me dritare dhe 2 ballkone të cilat mundësojnë një pamje të bukur nga mali i Dajtit. Orientimi është jug – lindje gjë të cilin e bën të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë kohës.

Me çertifikatë pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
145m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
160m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
6
KATET E PRONES: 
11
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.