NË QENDER TË ISH BLLOKUT
235 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje 3+1 ka vendodhje shumë të mirë, në qendër të ish Bllokut. Zona ku ndodhet prona është nga më të preferuarat dhe më të kërkuarat për të jetuar. Ka një vendodhje strategjike, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, 5 min nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Apartamenti në shitje 3+1 është mjaft mirë i organizuar dhe me një pamje të bukur. Nëpërmjet një korridori kalohet në 3 dhomat e gjumit, në soxhiorno dhe në dy tualetet. Apartamenti ka strukturë të rregullt dhe dhomat janë mjaft të mëdha. Edhe tualetet janë mjaft të mëdha, por pa dritare. Ballkoni është në formë harku.

Apartamenti 3+1 në shitje me sipërfaqe neto 127 m2 (në fakt është më i madh) dhe 145 m2 bruto, me orientimin perëndim, ndodhet në katin e tretë banim, me rifinitura mesatare. Hyrja për në pallat është rinovuar bukur dhe ka 2 ashensorë që punojnë mjaft mirë.

Me dokumenta të rregullta pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
127m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
145m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
12
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.