NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT”
180 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1”
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1” Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE REZIDENCEN “KODRA DIELLIT 1”
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje ndodhet tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”, e cila eshte e vendosur shumë afër me Kopshtin Botanik te Tiranës. “Kodra e Diellit” Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona, shumë afër me Unazën e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë të lehtë.

Rezidenca “Kodra e Diellit” ofron siguri 24 orë, mirëmbajtje dhe administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, dhe shumë shërbime të tjera që mund ti gjeni duke jetuar tek kjo rezidencë.

Apartamenti në shitje ofron cilësi shumë të lartë ndërtimi, mobilimi cilesor, ndricim natyral, dritare cilesore me grila, termoizolim, ajer te kondicionuar, rifinitura te brendshme cilesore etj.

Apartamenti dublex në shitje, kati i dyte dhe i trete, me sipërfaqe neto 133 m2 (147m2 bruto). Kati pare ofron ambientin e ndenjes se bollshem, ambjent gatimi dhe ngrenie, verande dhe banjo me dritare. Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi, njera me garderobe, banjo me dritare, korridor dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. 

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
133m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
147m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.