NE RRUGEN “ALI DEMI”
66 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN “ALI DEMI” Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN “ALI DEMI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Pallati i ri ndodhet ne nje zone te qete, 50 M nga parku Ali Demi dhe kompleksi Sportiv “Ali Demi”, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një zone të preferuar të Tiranës

Objekti do te ofroje 1 kat parkim, 1 kat dyqane, 5 kate banim, cilesi te larte ndertimi, rifiniturave cilesore, siguri dhe mirembajtje 24 ore, etj.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe netto 65.34 m2 dhe sipërfaqe brutto 73.09 ne katin 3 me orientim perëndim-veri i cili ofron nje dhome ndenje, kuzhina me dritare, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.  Parashikuar te mbaroje brenda Mars 2020.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
65m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
73m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin