NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS
110 000€
< >
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS Tirane
<
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, afer me Gjimnazin "Sami Frasheri" në rrugën e Barrikadave, në një zone mjaft të qetë dhe me trafik jo të rënduar. Me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë, në rrugen e Dibres dhe atë të Durrësit. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfilltë shoqëror shkollor e tregëtar.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, ku baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e pallatit dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Pallati është me shkallëzim, 5, 7, dhe 9-të kate, me 2 kate parkim nën tokë.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 51 m2 (69.69 m2 sipërfaqe bruto) + verandë 19.8 m2, pozicionohet në katin e pestë. Organizohet nga dhome ndenje + gatim + ngrënie, dhomë gjumi, tualeti dhe veranda me sipërfaqe të bollshme.

Pallati përfundon në Dhjetor 2020

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
51m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
VERANDË: 
19.80m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.