NE RRUGEN E “BOGDANEVE”
ÇMIMI: 
169 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “BOGDANEVE” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Pallati ku ndodhet apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë pranë qendres dhe ndermjet rruges se “Durresit” dhe asaj te “Kavajes”. Zona ofron cilësinë e të jetuarit, standartin e ri të banesës dhe komoditetin duke qënë afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave per femije etj. Afersia me qendren e bën ndër zonat më të preferuara e të kërkuara të Tiranës.

Pallati ku ndodhet apartamenti 2+1 në shitje ka 9 kate, 1 kat dyqane plus sherbime, 1 kat parkim dhe me 4 hyrje në kat. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, ashensor, fasadë të ventiluar me pllake, termoizolim, shkallët e përbashkëta të ndriçuara me dritare, mirëmbajtje, shërbime etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 102 m2, pozicionohet në katin 3-te nga toka me orientimin nga perendimi. Organizohet me 1 dhomë ndënje, guzhinë e vecante, 2 dhoma gjumi, dy tualete, dhe një ballkon me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti është i mirëoganizuar, me një pamje shumë të mirë të zonës dhe me rifinitura shume cilësore.

Me çertifikate pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
169 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
102m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
9
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2011
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.