NE RRUGEN E “ELBASANIT”
165 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “ELBASANIT” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN E “ELBASANIT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA SHKOLLES SË MESME TË GJUHEVE TË HUAJA

Prona ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare. Vendodhje unike afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime të ndryshme etj.

Apartamenti 3+1 në shitje ndodhet në një pallat 10 katësh, i cili ofron mirëmbajtje, jetesë në komunitet, ashensor etj.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 156 m2 (162 m2 bruto) pozicionohet në katin e 7-të me orientimin jug-lindje dhe me pamje të bukur të zonës. Organizohet nga ambienti i ndenjës + ambient gatimi + ngrënie bashkë, tre dhoma gjumi, dy korridore, dy tualete dhe dy ballkone.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
156m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
162m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2000
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.