O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES
155 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: O2 RESIDENCE, PRANE LIQENIT TE FARKES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

O2 Residence ka nje vendodhje elitare, buzë Liqenit të Farkës, 3.8 KM dhe 10 minuta nga qendra e Tiranës. Panorama të lë pa fjalë, kodra të gjelbëruara, një liqen me shtrirje 75 hektarë sipërfaqe ujore të pastër, në horizont Mali i Dajtit dhe qetësisë që ofron zona. Infrastruktura rrugore që tashmë po zhvillohet në atë krah të qytetit bën të mundur që O Residence të jetë lehtësisht e aksesueshme.

Zona eshte lehtesisht e aksesueshme nga disa rruge te cilat jane te asfaltuara plotesisht dhe te ndricuara. Gjithashtu lidhja me autostraden E852 (qe te nxjer ne TEG) dhe me Unazen e madhe te Tiranes (e cila hapet se shpejti) eshte mjaft afer rreth 1.5 km nga rezidenca.

O2 Residence përshkohet nga shëtitorja e liqenit të Farkës dhe Pylli Orbital duke ju dhënë mundësinë për aktivitete shplodhëse dhe sportive si: ecje në natyrë, vrap, biçikletë, kanoe etj.

Rezidenca do të ketë siguri të garantuar 24 orë, mirëmbajtje dhe facilitete të tjera që do ta bëjnë më të këndshme jetesën në komunitet, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe banimi 128 m2 ndodhet ne katin e 2 me orientim jug-lindje-perendim-veri i cili ofron nje dhome ndenje te bollshme, ambient kuzhine me dritare, 2 dhoma gjumi, 1 banjo me dritare dhe ballkon te bollshem. Parashikuar te mbaroje ne Tetor 2020

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
128m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.