OKAZION NE KOMPLEKSIN “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO”
105 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Me rastin e 25 vjetorit te kompanise cmimi eshte ulur nga 116.600Euro ne 105.000Euro

Shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.

Rezidenca më e re e banimit “Fiori di Bosco” do të ofrojë shërbime të ndryshme, gjelbërim të bimësive të ndryshme, ambiente rekreative për fëmijët, parkim, fusha sporti etj.

Godina ka 9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 1 kat parkimi. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, fasade të ventiluar me pllakë, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirëmbajtje 24 orë, etj.

Apartamenti është i mirëorganizuar, do të ofrojë gjithë diten diell, ka një pamje shumë të mirë dhe do të jetë i pajisur me rifinitura cilësore.

Apartament i ri në shitje 2+1 me siperfaqe neto 94.5 m2 (106 m2 bruto) pozicionohet në katin e 5-të, organizohet nga dhome ndenje + gatim + ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me dritare dhe një ballkon. Orientimi veri-perendim.

Me dokumenta te rregullta pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
95m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
106m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.