PAS RRUGES SE “KOSOVAREVE”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL
ÇMIMI: 
259 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament i ri në shitje me një vendodhje strategjike fare pranë Parkut të Madh Kombetar dhe Liqenit artificial, me akses në unazen e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të kryeqytetit, ish Blloku, kompleksi Dinamo etj. Vendodhja e apartamentit të jep mundësinë të jetosh pranë gjelbërimit dhe qytetit njëkohësisht. Në këtë zonë gjenden disa institucione shteterore, kulturore dhe arsimore si dhe kënde lojrash për fëmijë, një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Godina ku ndodhet apartamenti ofron punime shumë të mira, 4 ashensorë, 2 shkalle të cilat janë me dritë natyrale dhe mirëmbajtje shumë të mirë.

Apartamenti është i mirëorganizuar, me punime shumë cilësore, termoizolim total, dyert të larta deri në tavan, parket druri industrial në të gjitha ambientet, pllakat e tualeteve dhe hidrosanitaret shumë cilësore nga Brunesi, dritat me sistem Home-Automation për ndricimin dhe sistemin e zërit. Muret e brendshme me gips dhe lesh guri 120 cm, ndricime me spote dhe me shina dhe dritaret janë termike të vendosura të reja, jo nga kompania etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 105 m2 (127 m2 sipërfaqe bruto) pozicionohet në katin e trete nga toka, me orientimin jug-perendim. Organizohet nga dhome ndenje + ngrënie, kuzhinë pak e vecuar, dhomë matrimoniale + tualet me dritare + garderobë + llozhe brenda, dhomë gjumi, tualet dite dhe ballkoni.

Ofrohet mundësia për të blerë 1 ose 2 parkime me cmimin 22.000 Euro.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
259 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
105m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
127m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.