PERBALLE AMBASADES AMERIKANE
ÇMIMI: 
530 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”, PERBALLE ME AMBASADEN AMERIKANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “THEMISTOKLI GERMENJI”

Apartament 3+1 në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, pranë stadiumit “Air Albania”, afer ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Prona ndodhet në një pallat 5 katesh me ashensor dhe me një administrim shumë të mirë. Apartamenti është mjaft i organizuar me hapësira të bollshme dhe ofron rifinitura te mira, ndriçim natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë lindje-jug-perëndim-veri, oxhak funksional, sistem kondicionimi etj.

Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 192 m2 + 160 m2 verandë (295 m2 sipërfaqe bruto), pozicionohet në katin e 5-të. Organizohet nga dhoma e ndenjës, ambienti i kuzhinës i vecuar + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda. Apartamenti është i rimodeluar dhe shitet pjesërisht i mobiluar.

Bashke me apartamentin shitet dhe 1 depo me qepen 16 m2 ne katin -1 me cmimin 19.000 Euro. Apartament + depo = 549.000 Euro.

Me çertifikatë pronësie.

Mundësi e mirë investimi me qira të garantuar 1840 Euro/muaj/bruto deri në Dhjetor 2023.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
530 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
192m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
295m 2
VERANDË: 
160.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Pjesërisht
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2013
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.