PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI”
ÇMIMI: 
195 000€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament në shitje 2+1, i cili ndodhet perballe shkollës së mesme “Partizani”, e cila është një nga zonat më të qeta të Tiranës. Ka pak lëvizje mjetësh dhe qarkullim njerëzish, dhe është fare pranë qendrës së kryeqytetit dhe Pazarit të Ri. Zona është e kompletuar me një rrjet të mirëfilltë tregtar, shoqëror e shkollor, mjeksor, i cili e lehtëson mjaft jetesën e banorëve.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Prona ndodhet në një godinë 9 katshe me 2 kate nentoke, me ashensor dhe administrim shumë të mirë. Apartamenti ka një strukturë mjaft të arritur me rifinitura shumë të mira dhe mobilim tepër cilësor.

Apartament në shitje 2+1 me siperfaqe neto 85.6 m2 (97.5 m2 me të përbashkëta), pozicionohet në katin e 8-të me orientimin jug-perëndim. Është i organizuar shumë mirë me ambientin e ndenjës + kuzhinë + ngrënie, dhomë matrimoniale + tualetin brenda, dhomë gjumi, tualet dite dhe ballkoni që lidhet me sallonin.

Shitet me gjithe mobilimin cilësor.

Me çertifikatë pronësie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
195 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
86m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
98m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
9
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2018
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.