PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE
ÇMIMI: 
250 000€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

BULEVARDI “ZOGU I PARE”

Apartament 2+1 në shitje me një vendodhje shumë të mire, vetëm 300 M nga Sheshi “Skenderbej”, me akses direkt me unazen e vogel, bulevardin e ri dhe me disa nga rruget kryesore të qytetit. Fare pranë me maternitetin e vjeter “Mbretëresha Geraldine” dhe disa institucione arsimore, shoqërore, mjeksore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, klinika mjeksore, bar/kafe, restorante dhe zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta etj.

Prona ndodhet në një godinë 8 katshe, me ashensor dhe me administrim shumë të mirë.

Apartamenti ofron punime shumë cilësore, me termoizolim, dritare plastike me xhama dysh, kondicionerë, banjo me ajrim të drejtëpërdrejtë të sapo-ristrukturuar dhe një verandë, që lejon një pamje panoramike shume te bukur te gjithë Tiranës.

Apartament në shitje 2+1, me siperfaqe neto 80 m2 + 34 m2 verande (114 m2 bruto), kati i 8-të me pamje të bukur të zones. Apartamenti ka funksionuar si zyrë ndaj është i organizuar në 2 dhoma, ambient kuzhine, tualeti me dritare dhe veranda. Hapësirat e gjera të brendshme e me shumë dritë lejojnë riorganizimin e tij në një apartament banimi me 2 dhoma gjumi, ambient ndenje + kuzhinë. Është projekt i gatshem i realizuar me arkitekt. Investim shumë i mirë qoftë duke ruajtur strukturen fillestare si zyrë ose duke e kthyer në apartament banimi.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
250 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
80m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
114m 2
VERANDË: 
34m 2
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.