PRANË AMBASADES AMERIKANE
ÇMIMI: 
310 000€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË AMBASADES AMERIKANE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA E “ELBASANIT”

Apartament luksoz 2+1 në shitje me një vendodhje shumë të mirë, në një ndër zonat më të preferuara të Tiranes, e cila karakterizohet nga qetësia dhe ajri i pastër që ofron afërsia me Parkun e madh të Liqenit. Kjo zonë është e sigurtë pasi aty ndodhen Ambasada Amerikane dhe selia e ambasadorit italian, rezidenca për të huaj dhe shumë institucione të rëndësishme shtetërore e private. Zona përfshin edhe një sërë fakultetesh si ai i Gjuhëve të Huaja, Histori-Filologji, Ekonomiku etj.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Prona ndodhet në një pallat 11 katësh + papafingo + 1 kat parkim nëntoke, me ashensor dhe me administrim të rregullt. Apartamenti është i mirëorganizuar pa humbje në sipërfaqe, me shume drite, totalisht i rinovuar para 2 vitesh, me punime shume cilesore, i shtruar i gjithi me parket druri shumë cilësor, dritaret janë të reja të markes Rehau dhe me grila, kuzhina me dritare dhe me material dru lisi, sistem kamerash për arsye sigurie, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner Inverter ne gjitha ambientet, sistem ndricimi me spote, mobilim shumë cilësor dhe luksoz, etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 138 m2 (152 m2 bruto) gjendet në katin e 2-të nga toka me orientimin jug-perëndim-veri. Organizohet nga ambienti i ndenjës me akses në ballkon + ambient ngrënie + kuzhinë me dritare, dhomë matrimoniale + garderobë + tualet me dritare + ballkon, dhomë gjumi dhe tualet dite. Struktura e pronës të jep mundësin për tu përshtatur në apartament 3+1.

Shitet me gjithë mobilimin cilësor.

Cmimi i apartamentit + parkim i jashtem = 310,000 Euro.

Me certifikate pronesie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
310 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
138m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
152m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
11
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2000
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.