PRANE AMBASADES AMERIKANE
96 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë, në rrugën e Elbasanit, nje ndër zonat më të preferuara si nga banorët e Tiranës ashtu edhe nga të huajt. Kjo zonë është e sigurtë pasi aty ndodhen Ambasada Amerikane dhe selia e ambasadorit italian, rezidenca për të huaj dhe shumë institucione të rëndësishme shtetërore e private. Zona përfshin edhe një sërë fakultetesh, si ai i Gjuhëve të Huaja, Histori-Filologji, Ekonomik etj. Ajo përfshin dhe qytetin e bukur Studenti, bashkë me parkun e madh. Aty gjendet një rrjet i rregullt tregtar e shoqëror, si dhe kemi të bëjmë me rrugë të rregullta, që e bën më të lehtë lëvizjen e mjeteve dhe kembesoreve.

Apartament ne shitje 1+1 ka sipërfaqe neto 64 m2 (72 m2 me të përbashkëtat). Ndodhet në katin e pestë nga toka të një pallati 11 katësh, të ndërtuar në vitin 2005. Është i organizuar mjaft mirë nga ana funksionale. Ka një dhomë gjumi, gatim ngrënie vec me dritare, ambient ndenje vec me dritare, tualetin, depo dhe ballkoni. Rifiniturat janë me cilësi mesatare. Orientimi është i mirë, perëndim. Për momentin është i mobiluar për zyrë, por i projektuar dhe i pershtatshem per banim.

Me certifikate pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
64m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
72m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
11
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Mesatare
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2005
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.