PRANE FUSHES SE SPORTIT, TE “ALI DEMI”
86 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE FUSHES SE ZEZE, TE “ALI DEMI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje 2+1 ka një vendodhje të mirë afër me unazen e vogel dhe disa nga akset rrugore kryesore të Tiranës. Ndodhet pranë institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat e preferuara të Tiranës.

Pallati ku ndodhet prona eshte 8 katesh me 2 kate garazhe nen toke, i cili po ndertohet me rifinitura mjaft te mira.

Apartamenti ka forme të rregullt pa humbje në sipërfaqe, i përshtatshëm për banim dhe për investim.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe 84.41 neto (95.53 m2 bruto), pozicionohet në katin e pare banim. Organizohet nga dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje + kuzhina, 2 tualete (nje me dritare) dhe ballkon. Ka orientimin veri – lindje. Perfundon ne Qershor 2022

Me dokumenta të rregullta pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
84m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
96m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.