PRANË GJIMNAZIT “PARTIZANI”, RRUGA “4 DËSHMORËT”
87 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË SHKOLLËS SË MESME “PARTIZANI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje 2+1 ndodhet në zonën e shkollës së mesme “Partizani”, e cila është një nga zonat më të qeta të Tiranës. Ka pak lëvizje mjetësh dhe qarkullim njerëzish, dhe është fare pranë qendrës së kryeqytetit dhe Pazarit të Ri. Zona është e kompletuar me një rrjet të mirëfilltë tregtar, shoqëror e shkollor, i cili e lehtëson mjaft jetesën e banorëve.

Apartamenti ka një strukturë funksionale mjaft të arritur. Nga hyrja, ku ndodhet një tualet, kalohet në soxhiorno dhe prej andej në dy dhomat e gjumit me sipërfaqe të mjaftueshme për një mobilim komod. Nga njëra dhomë kalohet në ballkon, ku pronari ka bërë një banjo shtesë gjysem funksionale.  Rifiniturat jane mesatare. Orientimi është mjaft i mirë, jug-lindje dhe pamja është e lirshme pa ndërtesa të tjera anash.

Apartamenti 2+1 në shitje me siperfaqe neto 77.02 m2 (87 m2 me të përbashkëta), pozicionohet në katin e 2-të nga toka. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, gatim + ngrënie + ndenjë, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Me dokumenta të rregullta pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
77m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
87m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2008
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.