PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT”
230 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ISH EKSPOZITËS “SHQIPËRIA SOT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje 3+1 ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, pranë ish ekspozitës “Shqipëria Sot”. Zona në fjalë është mjaft e sistemuar, sipas një plani të rregullt urbanistik. Ndodhet fare pranë Qendrës, ish-Bllokut dhe Parkut të Madh të Liqenit. Ka një rrjet të dendur shoqëror, tregtar, arsimor e shëndetësor. Ka hyrje – dalje, nëpërmjet unazës, ose rrugës “Myslym Shyri”, në të gjitha drejtimet e Tiranës.

Apartamenti 3+1 në shitje është mjaft mirë i organizuar dhe me një pamje të bukur. Nëpërmjet një korridori shpërndahet në 3 dhomat e gjumit dhe në soxhorno. Gatim – ngrënie është veç dhe ndenjes veç, me oxhak funksional, i cili i jep një atmosferë të ngrohtë ambjentit. Ka dy tualete, njëri nga ato lidhet direkt me dhomen matrimoniale, dhe një verandë mjaft të madhe dhe në formë të rregullt, e cila është e rrethuar me gjelbërim. Aty është i vendosur dhe paneli diellor, për kursimin e energjisë elektrike.

Apartamenti në shitje me sipërfaqe neto 154 m2 (170 m2 me të përbashketa) + 92 m2 verandë, me orientimin mjaft të mirë jug-lindje, ndodhet në katin e tretë banim. Shkalla disponon dy ashensor cilësorë. Poshtë pallatit, ku ndodhet apartamenti, gjëndet dhe një parkim me sipërfaqe 18 m2.

Me këtë apartament shitet edhe garazhi me çmimin 25.000 Euro

Çmimi i apartamentit + garazhit = 255.000 Euro

Me dokumenta të rregullta pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
154m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
170m 2
VERANDË: 
92.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.