PRANË KODRES SË DIELLIT
ÇMIMI: 
68 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KODRES SË DIELLIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “BILL KLINTON”

Apartament 1+1 në shitje, i cili gjendet shumë afër me Kopshtin Botanik te Tiranës. Ndodhet në nje nga zonat më të preferuara të kryeqytetit, fare pranë gjelberimit, ajrit të paster, qetësisë, si dhe afër me Unazën e Madhe, e cila bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë.

Prona ndodhet në një godinë banimi dhe shërbimesh 5 kate + 1 kat nën-cati dhe 1 kat parkim. Godina ofron ashensor, punime cilësore dhe administrim shumë të mirë.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 50.1 m2 (58.1 m2 bruto), kati i 3-të banim, me orientimin jug. Organizohet nga ambienti i ndenjës, kuzhinë pak e vecuar + ngrënie, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
68 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
50m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
58m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
6
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.