PRANË KOMPLEKSIT “FIORI DI BOSKO”
ÇMIMI: 
103 000€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KOMPLEKSIT “FIORI DI BOSKO” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KOMPLEKSIT “FIORI DI BOSKO” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KOMPLEKSIT “FIORI DI BOSKO” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË KOMPLEKSIT “FIORI DI BOSKO” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament i ri në shitje, i cili ndodhet afer me qendren e Tiranës, me dalje direkt ne unazen e vogel, e cila krijon lehtësi lidhje me gjitha zonat më të njohura brenda dhe jashtë qytetit. Afer institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit.

Kompleksi më i ri i banimit do të ofrojë shërbime të ndryshme, ambiente rekreative për fëmijët, parkim, etj.

Godina ka 10 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nën tokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, fasade të ventiluar me pllakë, izolim akustik, siguri edhe mirëmbajtje 24 orë, etj.

Apartamenti është në fazë karabina, do te ofrojë rifinitura cilësore dhe pamje shumë të mirë të zones.

Apartament në shitje 2+1 me siperfaqe neto 78.68 m2 (87.85 m2 bruto) pozicionohet në katin 7-të me orientimin perëndim. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë + ngrënie, dhomë matrimoniale + tualetin brenda, dhomë gjumi, tualet dite dhe ballkoni.

Mundësi blerje parkimi në katin -2 me cmimin 11,000 Euro

Parashikohet të mbarojë në Prill 2024

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
103 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
79m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
88m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2024
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.