PRANE KOMPLEKSIT "KODRA E DIELLIT"
80 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT'
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT' Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOMPLEKSIT 'KODRA E DIELLIT'
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "RRAPO HEKALI"

Apartamenti 2+1 ne shitje, me vendodhje ne rrugen 'Rrapo Hekali', afer me Misionin "Eleonore" vetem 300 meter larg nga Unaza e Madhe, dhe ngjitur me Kompleksin 'Kodra e Diellit' . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise qe ofron kjo zone.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat rezidencial te rrethuar me gjelberim, i cili ka perfunduar para disa vjeteve, ka 6 kate ndertim + 1 kat parkimi nentoke i cili ofron cilesi te larte ndertimi, rifinitura bashkohore, pamje shume te mire, drite natyrale, mirembajtje, etj. Apartamenti ka rifinitura shtese shume te mira dhe eshte komplet i mobiluar.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 90 m2 (98 m2 bruto) ne katin e 2 nga toka me orientim juglindje, ofron dhome ndenje + ambientin e kuzhines me dritare, dy dhoma gjumi, dy tualete, njeri me dritare, dhe dy ballkone. Apartamenti shitet bashke me mobilimin.

Me certifikate pronesie.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
90m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
98m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.