PRANE KOPSHTIT BOTANIK
124 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE KOPSHTIT BOTANIK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “HASAN ALLA”

Pallati i ri ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar dhe liqenit artificial te Tiranes.

Pallati ndodhet prane aneksit “Dinamo” dhe Kopshtit Botanik. 

Apartamenti eshte i mireorganizuar, me parket dru lisi me trashesi 2 cm dhe dyer druri, me rifinitura cilesore etj.

Apartament 3+1 ne shitje, ne katin 5 me orientim jug i cili ofron nje dhome ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, garderobe dhe ballkon me sip. 125.7 m2. Apartamenti shitet bashke me nje parkim me cmim 15.000 Euro. Cmimi total 139.000 Euro.

Me dokumenta te rregullta pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
126m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
126m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.