PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TE ISH BLLOKU
240 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË LIBRIT UNIVERSITAR NË BLLOK
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ne shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje strategjike, te ish-Blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, 5 min nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Apartamenti ne shitje 2+1 me sip. neto 110m2 (124 m2 bruto), kati 4. Është i organizuar shume mire në dy dhoma gjumi të mëdha, guzhina në vete, dhome ndenje vec, 2 tualete njëra prej të cilave është me dritare dhe ballkon. Apartamenti  nuk ka humbje në sipërfaqen e tij te bollshme, me rifinituara shumë cilësore dhe me orientim shumë të mirë nga jugu, gjë të cilin e bën të ndricuar me dritë natyrale gjate gjithë kohës. 

Cmimi perfshin dhe mobilimin cilësor. Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
124m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.