PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI "NOBIS"
235 000€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti 2+1 ne shitje, është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron Parku Kombëtar i Tiranes dhe Liqeni artificial. Ka pranë dhe shumë zona të tjera sic është Blloku, Bulevardi “Deshmorët e Kombit” etj. Në këtë zonë ndodhen një numër i madh institucionesh shteterore, kulturore dhe arsimore si dhe kënde lojrash për fëmijë, një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Objekti ofron cilesi të lartë ndërtimi, parkim, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Përreth objektit ofrohen zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, qendra tregtare, shkolla, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme etj.

Apartamenti është i mirë-organizuar, me punime cilësore, sistem ajri i kondicionuar për ngrohje dhe ftohje, dyshemeja e shtruar me parket, dritaret me grila dhe i mobiluar komplet me mobilim modern dhe shumë cilësor. 

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 97.2 m2 (112.8 m2 bruto), kati 5 me orientimin veri-lindje, organizohet nga një dhomë ndenje, ambienti i gatimit ne vete, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe ballkoni. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi cilesor.

Me certifikate pronesie.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
97m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
113m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2012
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.