PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK”
ÇMIMI: 
195 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 3+1 ne shitje ndodhet ne zonen me elitare dhe me te preferuar te Tiranes, pasi eshte ngjitur me Parkun e Madh te Tiranes. Zona ne fjale eshte mjaft e kerkuar, sepse ndodhet dhe prane ish-Bllokut dhe prane qendres. Aty ka objekte te rendesishme, si stadiumi “Air Albania”, godina qendrore e Universitetit te Tiranes, godina e TVSH-se, fakultete te ndryshme, ambasada Amerikane dhe ajo Italiane dhe mjaft rezidenca vilash per te huaj dhe vendas, etj, etj.

Gjelberimi dhe ajri i paster e mbizoterojne ne kete zone. Gjendet dhe nje rrjet i mirefillte tregtar, shkollor e shoqeror qe e ben mjaft komode jeten e banoreve ketu.

Pallati ku ndodhet prona eshte ndertuar para 14 vitesh dhe kohet e fundit eshte rikonstruktuar nga jashte dhe nga brenda.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe 122 m2 neto (132 m2 bruto), ndodhet ne katin e shtate, me orientim lindje, i cili ofron një dhome ndenje të bollshme + kuzhine, tre dhoma gjumit (nje dhome gjumi eshte pa dritare duke qene se pronari e ka bere duke marr hapesire nga dhoma e ndenjes meqe ishte shume e madhe) dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i organizuar mjaft mire nga ana funksionale. Rifiniturat jane te mira. Pamja eshte e bukur.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
195 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
122m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
132m 2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
13
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2007
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.