PRANË PAZARIT TË RI
520 000€
< >
Apartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
<
Apartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament dubleks në shitje 5+1 ndodhet fare pranë qendrës së kryeqytetit dhe pothuajse ngjitur me Pazarin e Ri, që i ka dhënë mjaft jetë kësaj zone, duke e gjallëruar jashtë mase, me vendas dhe sidomos turistë të huaj. Zona është e organizuar shumë mirë dhe aty gjendet një rrjet i rregullt shoqëror, tregtar, arsimor e shëndetësor, me rrugë nga të katër anët, që të nxjerrin shumë lehtë si në qendër edhe në unazë.

Pallati ku ndodhet prona është 8 katësh, me pak familje në kat. Apartamenti në shitje dubleks 5+1 është mjaft mirë i organizuar. Në katin 6-të me sip. 167 m2 ka 2 dhoma të mëdha gjumi, gatim veç, ngrënie veç, ndenje veç me oxhak druri, 2 banjo dhe ballkone gjatë gjithë perimetrit të apartamentit. Me shkallë druri të punuara hijshëm ngjitesh në katin e shtatë me sip. 198.6 m2 + 23.8 m2 të përbashkëta ku gjenden 3 dhoma gjumi me nga një banjo secila, një studio, depo e lavanteri, hamam dhe palestër me vegla vrapi dhe force. Në këtë kat kemi verandën të mbuluar  e të rrethuar me gjelbërim, ku ndodhet dhe një oxhak me dru dhe një fushë pingpongu. Edhe ky kat ka ballkon në gjithë perimetrin e apartamentit.

Apartamenti në shitje dubleks 5+1, me sipërfaqe totale 389.4 m2 + 97.2 m2 verandë me orientim jug-veri-lindje, ka një pamje mjaft të bukur të gjithë zonës përreth, sidomos kur shikon malin e Dajtit dhe kodrat rrotull. Rifiniturat janë tepër cilësore. Ambientet janë të shtruara me parket, me përjashtim të banjove dhe verandës, të cilat janë me pllaka dhe ato cilësore. Apartamenti dubleks në shitje ka ashensor të veçantë.

Me këtë apartament shiten edhe 5 garazhe, me cmimin 100.000 Euro në total.

Cmimi i apartamentit + garazhdeve =  620.000 Euro

Me dokumenta të rregullta pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJE NETO: 
366m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
389m 2
VERANDË: 
97.20m 2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
5
KATI: 
6
KATET E PRONES: 
8
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
5
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.