PRANË PAZARIT TË RI
ÇMIMI: 
62 000€
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANË PAZARIT TË RI Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “HOXHA TAHSIM”

Shitet garsoniere, e cila ndodhet fare pranë qendrës së kryeqytetit dhe pothuajse ngjitur me Pazarin e Ri, që i ka dhënë mjaft jetë kësaj zone, duke e gjallëruar jashtë mase, me vendas dhe sidomos turistë të huaj. Zona është e organizuar shumë mirë dhe aty gjendet një rrjet i rregullt shoqëror, tregtar, arsimor e shëndetësor, me rrugë nga të katër anët, që të nxjerrin shumë lehtë si në qendër edhe në unazë.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, etj.

Prona ndodhet në një godinë ekzistuese te rikonstruktuar me ashensor. Pallati është 5 kate, me punime te mira dhe i veshur me sistem kapot.

Garsonier në shitje me sipërfaqe neto 27.20 m2, kati 4 me orientimin perëndim. Organizohet nga salloni, kuzhine pak e vecuar + ngrënie, tualeti dhe ballkoni.

Garsoniera eshte mundesi shume e mire per investim, pasi zona eshte mjaft e kerkuar per apartamente me qira.

Me çertifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
62 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
27m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.