PRANE PROKURORISE SE TIRANES
135 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PRANE PROKURORISE SE TIRANES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA 'HAXHI DALLIU'

Zona ku ndodhet apartamenti ne shitje eshte ne nje nga zonat qendrore te Tiranes, afer me disa institucione shteterore dhe brenda Unazes se Vogel.

Apartamenti ne shitje ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, dy ashensor, parkime poshte godines si dhe me sistem sigurie me kamera.

Apartament ne shitje 3+1, me siperfaqe  97 (103) m2, ne katin e peste me orientim veriperndimi. Apartamenti ne shitje ofron ambient ndenje + aneks gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ofron ndricimi natyral, rifinitura jane  cilesore .  Pamje e bukur. 

Cmimi i parkimit ne katin -2, 30 m2,  eshte 15.000 Euro.

Me certifikate pronesie

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
97m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
103m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.