PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT”
ÇMIMI: 
225 000€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE QENDRES, 70 M NGA RRUGA E “DURRESIT” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Pallati i ri ku ndodhet apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë pranë qendres dhe ndermjet rruges se “Durresit” dhe asaj te “Kavajes”. Zona ofron cilësinë e të jetuarit, standartin e ri të banesës dhe komoditetin duke qënë afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave etj. Afersia me qendren e bën ndër zonat më të preferuara e të kërkuara të Tiranës.

Pallati ku ndodhet apartamenti 2+1 në shitje ka 8 kate, 1 kat dyqane plus sherbime, 1 kat parkim dhe me 3 hyrje në kat. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, ashensor, fasadë të ventiluar me pllake, termoizolim, shkallët e përbashkëta të ndriçuara me dritare, mirëmbajtje, shërbime etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe 91 m2 neto + 60 m2 verande (60 m2 verande konvertohen ne 20 m2 ndertim) + 12 m2 siperfaqe te perbashket, pozicionohet në katin 7-te teknik, i parafundit, me orientimin nga jug-lindja. Organizohet me 1 dhomë ndënje + guzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete nga te cilat njeri me dritare. Apartamenti është i mirëoganizuar, me një pamje shumë të mirë të zonës dhe me rifinitura shume cilësore.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
225 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
91m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
163m 2
VERANDË: 
60m 2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.