PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU'
75 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE RESTORANT 'FRESKUT' RRUGA 'MUHAMET DELIU' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 ne shitje, ndodhet ne rrugen 'Muhamet Deliu', afer me Shkollen '17 Shkurti' Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te reja te Tiranes, afer me Malin e 'Dajtit' ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise qe ofron kjo zone.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat i cili ndodhet brenda nje kompleksi rezidencial, i cili ka perfunduar para disa vjeteve, ka 7 kate ndertim + 1 kat parkimi nentoke, pallat i cili ofron cilesi te larte ndertimi, rifinitura bashkohore, pamje shume te mire, drite natyrale, mirembajtje, etj. Apartamenti ka rifinitura shtese shume te mira dhe eshte komplet i mobiluar.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 107 m2 (115 m2 bruto) ne katin e 5 nga toka me orientim veriperendim, ofron dhome ndenje + ambientin e kuzhines, dy dhoma gjumi, tualet, dhe dy ballkone. Apartamenti shitet bashke me mobilimin i cili eshte teper cilesor.

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
107m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
115m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.