PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI
160 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 në shitje fare pranë qendrës, aty ku kryqëzohen disa rrugë kryesore të unazës së vogël, pranë Sheshit “Rilindja”. Apartamenti ndodhet në një zonë të preferuar pasi ka pranë shumë institucione arsimore, shoqërore, qendra tregtare, kënde lojrash për fëmijë, sheshe pushimi, bare-restorante etj.

Apartamenti është i mirëorganizuar me një strukturë të rregullt dhe hapsira të konsiderueshme për një jetë komode. I mobiluar tërësisht me gjitha pajisjet e nevojshme që i  duhen një familjeje. 

Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 125 m2 (135 m2 bruto) pozicionohet në katin e 9, me orientimin veri-lindje. Organizohet me sallonin e ndenjës dhe gatimit bashkë, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti shitet bashkë me mobilimin.

Me certifikatë pronësie.

Për më shumë detaje rreth pronës na kontakoni.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
125m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
135m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
9
KATET E PRONES: 
12
MOBILUAR: 
Po
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.