PRANE RRUGES KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ”
54 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER RRUGES SE KAVAJES DHE PALLATEVE “CABEJ” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Pranë Rruges se Kavajes dhe zones se Kombinatit, afër me disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të reja te Tiranes e cila ofron shërbime të ndryshme, gjelbërim, ambiente për fëmijët, parkim, fusha sporti etj.

Apartamenti është i mirëorganizuar, ofron gjithë diten diell dhe drite natyrale per shkak te orientimit shume te mire, jug-lindje, ka një pamje shumë të mirë dhe eshte i pajisur me rifinitura cilësore, shitet i mobiluar komplet me mobilim modern dhe shume cilesor, me ajer te kondicionuar dhe i shtruar i gjithi me parket. Ndodhet ne nje pallat te ri me tete kate, cilesor me ashensore dhe administrim te mire.

Apartament i ri në shitje 1+1 me siperfaqe neto 61 m2 (71 m2 bruto) pozicionohet në katin e 7-të, i parafundit, organizohet nga dhome ndenje + gatim + ngrënie, dhome gjumi, tualet i madh, ballkon dhe depo.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
61m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
71m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
8
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2008
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.