PRANE SHKOLLES "1 MAJI"
58 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje 1+1 ka një vendodhje shume të mire, ne fillim te rruges "Ali Demi", 15 minuta nga qendra në këmbë, dhe afër me disa nga akset rrugore kryesore të Tiranës. Ndodhet pranë institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat e preferuara të Tiranës.

Apartamenti ka kubaturë të rregullt pa humbje në sipërfaqe, i rikonstruktuar komplet, i përshtatshëm për banim dhe për investim.

Apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe neto 60.8 m2, pozicionohet në katin e katërt me orientimin jug-veri. Organizohet nga një dhomë ndenjë + guzhinë, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Me dokumenta të rregullta pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
61m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PAMJA: 
Mesatare
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.