PRANE SHKOLLES "HASAN VOGLI"
75 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “MINE PEZA”

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete brenda unazes se vogel, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje zone te preferuar te Tiranes.

Apartamenti 1+1 ne shitje eshte i mireorganizuar duke mos pasur humbje ne siperfaqe, me orientim lindje.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 4, i cili ofron nje dhome ndenje + kuzhina, nje dhome gjumi,  tualet dhe nje ballkon. 

Me dokumenta te rregullta pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
70m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.