PRANE SHKOLLES SE "KUQE"
105 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "RIZA CEROVA"

Pallati ku ndodhet apartamenti ne shitje 2+1 gjendet ne nje zone mjaft te qete dhe me dendesi te vogel banimi.

Zona ka nje rrjet te mirefillte tregtar, shoqeror e shkollor. Eshte fare prane qendres dhe zones me vlere te shtuar Pazarit te ri.

Vetem 5 min ne kembe dhe arrin aty.

Apartamenti eshte cilesor dhe i arritur nga ana funksionale. Format e ambienteve te ndenjes dhe dhomave jane te rregullta.

Kjo ben qe cdo lloj mobilimi t'ja rrise vleren apartamentit.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 90.7 m2 (101 m2 bruto), ofron nje dhome ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi,  korridor, banjo me dritare dhe nje ballkon, kati 2. Orientimi jug dhe perendim. Eshte teper i organizuar. Pjeserisht i mobiluar. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
91m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
101m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.