PRANE SHKOLLES SE "KUQE"
147 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANE SHKOLLES SE
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "QEMAL STAFA"

Pallati ku ndodhet apartamenti ne shitje 2+1 gjendet ne nje zone mjaft te qete dhe me dendesi te vogel banimi. Zona ka nje rrjet te mirefillte tregtar, shoqeror e shkollor. Eshte fare prane qendres, larg zhurmes dhe zones me vlere te shtuar Pazarit te ri. Vetem 5 min ne kembe dhe arrin aty.

Apartamenti eshte cilesor dhe i pa perfunduar, me qellim qe bleresi te zgjedhe vet rifiniturat sipas deshires se tij. Format e ambienteve te ndenjes dhe dhomave jane te rregullta. Kjo ben qe cdo lloj mobilimi t'ja rrise vleren apartamentit.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 105.7 m2 (120.5 m2 bruto), ofron nje dhome ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy banjo, studio dhe dy ballkone, kati 2. Orientimi jug-perendim-lindje. Ka dhe nje parkim.

Cmimi apartamentit 147.000 Euro + parkim me cmim 18.000 Euro

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
106m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
121m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
11
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.