PRANE STADIUMIT “DINAMO”
ÇMIMI: 
105 000€
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 1+1 ekzistues ne shitje, e cila ka një vendodhje shume te mire, pranë stadiumit “Dinamo” në rrugen “Sulejman Delvina” dhe pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare në një nga zonat më të mira të Tiranes.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopshte, klinika mjeksore etj.

Prona ndodhet në një godinë ekzistuese te rikonstruktuar, pallati është 5 kate, me punime te mira dhe i mirmbajtur

Apartament 1+1 ekzistues ne shitje neto 68 m2, kati i pare me orientimin jug-lindje. Organizohet nga salloni, kuzhine e vecuar, dhome gjumi tualeti dhe ballkon i mbyllur.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
105 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
68m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Jo
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.