PRANË ZONËS SE OXHAKUT
95 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË ZONËS PORCELAN Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

NË KRYQËZIMIN E RRUGEVE “XHANFIZE KEKO” DHE “ZIHNI SAKO”

Zona ku ndodhet pallati është një zonë e njohur me një rrjet të mirëfillte tregtar, shoqëror e shkollor. Ndodhet shumë afër me rrugen kryesore, pjesë e një kompleksi me mirëmbajtje shumë të mirë, me hapësira të gjelbërta dhe sheshe lojrash brenda kompleksit.

Pallati ku ndodhet apartamenti 2+1 në shitje, është me ndërtim cilësor dhe i arritur nga ana funksionale. Ka ashensor dhe shkallë të brendshme të gjëra dhe me dritë. Apartamenti është i mirë organizuar, shumë funksional me kubaturë të rregullt të ambientit të ndenjës dhe të dhomave të gjumit.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 88 m2 (103 m2 bruto), kati 6 teknik, ofron dhomë ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, korridor, tualet me dritare dhe verande të madhe. Orientimi perëndim.

Me certifikate pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
88m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
103m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
6
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.