PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI
86 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “SQUARE 21” TEK 21 DHJETORI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA E “KAVAJËS”

Projekti me i ri i banimit “SQUARE 21” ka nje vendodhje shume te mire tek 21 Dhjetori, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.

Projekti “SQUARE 21” i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes i cili do te ofroje cilesi te larte ndertimi, fasade të ventiluar, termoizolim, ballkonet e gjelberuara, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, qender tregtare, parkime, sherbime, etj.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe neto 65 m2 (siperfaqe bruto 74.7 m2) ne katin e 10 me orientim jug-perendim. Apartamenti do te ofroje nje dhome ndenje + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne fazen e dyte te ndertimit dhe parashikohet te perfundoje brenda Shkurt 2021.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
65m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
75m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.