PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING”
240 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “KAVAJES”

Projekti me i ri elitar “Garden Building” ka nje vendodhje unike vetem 800 M nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.

Ky projekt ka per te qene nje kryeveper per qytetin e Tiranes.

Pallat i ri, me cilesi te larte ndertimi ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes i cili do te ofroje cilesi te larte ndertimi, fasade interkapet, ballkonet e gjelberuara, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, qender tregtare, parkime, sherbime, etj.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe 129 m2 netto (160 m2 brutto) ne katin e 5 me orientim perendim, i cili do te ofroje nje dhome ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 lavanderi dhe 1 ballkon te gjelberuar. Projekti parashikohet te perfundoje brenda vitit 2022.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
129m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
160m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.