PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING”
120 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA E KAVAJES

Projekti më i ri elitar “Tirana Garden Building” ka një vendodhje unike vetëm 800 m nga qendra e Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj. Do të jetë një ndër projektët më të vecanta të Tiranës.

Pallat i ri, me cilësi të lartë ndërtimi në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranes i cili do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, fasade interkapet, ballkonet e gjelbëruara, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, qendër tregtare, parkime, sherbime, etj.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 67.8 m2 netto (82.5 m2 totale) pozicionohet në katin e 3-të nga toka, me orientimin nga perëndimi. Organizohet me dhomë ndenje dhe kuzhinë bashkë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkonin të gjelbëruar.

Apartamenti 1+1 në shitje është i përshtatshëm për banim por edhe dhe për ambjente shërbimi si klinikë, zyrë, etj.

Projekti parashikohet të përfundoje brenda vitit 2022

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
68m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
83m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.