PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING”
212 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA E KAVAJES

Projekti më i ri elitar “Tirana Garden Building” ka një vendodhje unike vetëm 800 m nga qendra e Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj. Do të jetë një ndër projektët më të vecanta të Tiranës.

Pallat i ri, me cilësi të lartë ndërtimi në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranes i cili do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, fasade interkapet, ballkonet e gjelbëruara, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, qendër tregtare, parkime, sherbime, etj.

Apartament në shitje 3+1 me siperfaqe 116.6 m2 netto (146.4 m2 totale) pozicionohet në katin e 16-të nga toka, me orientimin nga veriu. Organizohet nga dhomë ndenjë + kuzhinë e dhomë ngrënie bashkë, një dhomë matrimonale me tualetin brenda, dy dhoma gjumi, një tualet tjetër pa dritare dhe dy ballkone te gjelberuara.

Projekti parashikohet të përfundoje brenda vitit 2022

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
117m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
146m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
16
KATET E PRONES: 
24
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.