PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING”
175 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “KAVAJES”

Projekti më i ri elitar “Tirana Garden Building” ka një vendodhje unike vetëm 800 m nga qendra e Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj. Do të jetë një ndër projektët më të vecanta të Tiranës.

Pallat i ri, me cilësi të lartë ndërtimi në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranes i cili do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, fasade interkapet, ballkonet e gjelbëruara, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, qendër tregtare, parkime, sherbime, etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe 100 m2 neto (124.6 m2 bruto) në katin e 12 me orientim veri-perendim, i cili do të ofrojë, dhomë ndenje + guzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon të gjelbëruar.

Projekti parashikohet te perfundoje brenda vitit 2022.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
100m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
125m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
12
KATET E PRONES: 
24
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2022
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.