“REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI
103 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA ALBA”, TEK KLUBI PARTIZANI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca me e ri e banimit “REZIDENCA ALBA” ka nje vendodhje shume te mire tek klubi Partizani vetem 700 M nga 21 Dhjetori dhe 2 KM nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.

“REZIDENCA ALBA” e cila ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, ofron cilesi te larte ndertimi, dritare me përmasa të mëdha që do të ofrojnë ndricin natyral dhe pamje panoramike, termoizolim, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënd lodrash për fëmijë etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 89.2 m2 (brutto 100.3 m2) ne katin e 5 me orientim veri. Apartamenti do te ofroje nje dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.  Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
89m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2019
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.