REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1”
295 000€
< >
Apartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
<
Apartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 4+1 ndodhet tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”, e cila është e vendosur shumë afër me Kopshtin Botanik te Tiranës. “Kodra e Diellit”, si residence banimi, ndodhet në nje nga zonat më të preferuara të Tiranës në mes te gjelberimit, ajrit të paster, qetësisë qe ofron zona, si dhe shumë afër me Unazën e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë.

Rezidenca “Kodra e Diellit” ofron siguri 24 orë, mirëmbajtje dhe administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, dhe shumë shërbime të tjera që mund ti gjeni duke jetuar tek kjo rezidencë.

Apartamenti është mjaft funksional dhe shtrihet në 3 kate brenda godines 5 katshe. Në katin 4 të godines ngjitesh me ashensor dhe futesh në një korridor me banjo në hyrje dhe pastaj në soxhiorno, ku ndodhet dhe gatim – ngrënie. Aty ka një ballkon me pamje mjaft të bukur nga liqeni artificial dhe mali i Dajtit, pa asnjë pengesë përpara. Një kat më poshtë (kati 3) ndodhen 4 dhoma gjumi dhe një banjo. Ndërsa një kat më sipër (kati 5) ndodhet një studio 25 m2, me një verandë. Rifiniturat janë tepër cilësore në të gjitha ambientet. Ka ngrohje me chiller dhe ngrohje-ftohje me kondicioner. Në soxhiorno ka një oxhak funksional.

Apartament ne shitje 4+1 është me sipërfaqe totale 212 m2 dhe shtrihet në 3 kate me orientimin lindje – perëndim. Shitet me gjithë mobilim të pjesshëm. Me certifikatë pronësie.

Ka mundesi parkimi shitje ose me qira

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
212m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
5
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.