REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1”
230 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca “Kodra e Diellit 1”, është e vendosur shumë afër me Kopshtin Botanik te Tiranës. Ndodhet në nje nga zonat më të preferuara të Tiranës në mes te gjelberimit, ajrit të paster, qetësisë qe ofron zona, si dhe shumë afër me Unazën e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë.

Rezidenca ofron siguri, mirëmbajtje, administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, dhe shumë shërbime të tjera.

Apartament në shitje dupleks 3+1, shtrihet në dy kate, kati 3+4 të një godine 4 katshe, me punime shume cilësore. Ofron rifinitura të brendshme dhe mobilim shumë cilësor, i shtruar me parket laminat, sistem ngrohje-ftohje me inverter, dritaret plastike dopio xham, grilat persiane dhe shkallet e godines me dritare e cila mundeson ndricimin me drite natyrale gjate gjithe kohes.

Apartamenti dupleks 3+1 ne shitje me sipërfaqe neto 142.6 m2 (146.8 m2 bruto) me orientimin veri-jug. Kati parë ofron sallon të bollshëm + kuzhinën të mobiluar në cdo detaj, dhomë gjumi një tualet me dritare dhe veranda. Kati i dytë ofron dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet bashke me mobilimin shume cilesor.

Me certifikatë pronësie.

Ofrohet 1 parkim në përdorim.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
143m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
147m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2010
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.