REZIDENCA “PORCELANI 1”
ÇMIMI: 
96 000€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “PORCELANI 1” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “XHANFIZE KEKO”

Apartament i ri në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, i cili ndodhet fare pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, afer qendres së Tiranës dhe disa prej institucioneve arsimore, shëndetësore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat e preferuara të kryeqytetit.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë serioze me specialist me përvojë. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Godina ka 8 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, ashensore, siguri 24 orë, sherbime të ndryshme tregtare, pishinë të mbyllur, SPA, shesh të gjelbëruar, mirëmbajtje etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 82.92 m2 (95.91 m2 bruto) ne katin e 2-të me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, lavanderi, 1 tualet dhe ballkoni.

Shitet dhe 1 parking me cmimin 15,000 Euro.

Parashikohet të mbarojë brenda vitit 2024.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
96 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
83m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
96m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2024
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.