REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO”
ÇMIMI: 
67 344€
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “TWISTER PALACE” NE “DON BOSKO” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament i ri në shitje në një pallat të ri tepër cilësor shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, e projektuar nga studio e njohur italiane Nicola Ghilardi me një arkitekturë moderne. Baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Godina ka 11 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare dhe shërbime të ndryshme.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 48.32 m2 (56.12 m2 sipërfaqe bruto) ne katin e pare siper dyqaneve, me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Parashikohet të mbarojë brenda vitit 2023.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
67 344€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
48m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
56m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
11
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2023
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.