RRUGA "ABDYL FRASHERI"
ÇMIMI: 
370 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
Përshkrimi i pronës: 

PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

Shitet apartament 3+1 në një zonë elitare, midis zonës së Bllokut dhe Parkut të Liqenit, afër institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme etj.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re, e cila ofron punime shume cilesore, me ashensor, sistem sigurie me kamera dhe roje 24 orë.

Apartament ne shitje 3+1, me sipërfaqe neto 126.26 m2 (138.50 m2 bruto) kati 8-te nga toka me orientimin jug. Organizohet nga një sallon i madh + ambient gatimi + ngrënie, korridor, tre dhoma gjumi te shtruara me parket, një depo e cila mund te perdoret si garderobe, dy tualete njëri prej të cilëve me dritare dhe një ballkon. Ka orientim shumë të mirë dhe pamje të bukur të zonës. Është totalisht i mobiluar me gjitha pajisjet cilësore dhe me stil bashkëkohor. Shitet me gjithe mobilimin.

Me çertifikate pronesie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
370 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
126m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
139m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
12
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2010
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.