RRUGA "ALI DEMI", TE ISH MARKATA
85 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1+parkim ne shitje, ka vendodhje shume te mire, ne nje zone te qete te Tiranes, me rrjet te mirefillte shoqeror e tregtar.

Ndodhet ne rrugen "Ali Demi",  sapo kalon Kendin Sportiv "Ali Demi", te ish-Markata.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, i permiresuar me rifinitura cilesore dhe pamja nga veranda eshte shume e bukur.

Apartament ne shitje 2+1+parkim, me siperfaqe 82 m2 neto + 12 m2 te perbashketa + 8.6 m2 verande, kati 5. Eshte me orientim lindje-veri. Perbehet nga dy dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenje dhe banjo pa dritare.

Meqenese ka vetem 3 muaj qe ka mbaruar, nuk ka akoma hipoteke. Ne cmim perfshihet edhe nje parkim poshte godines.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
90m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
102m 2
VERANDË: 
8.60m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
7
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.